En Yeni WWE-RPG
Triple H İçerde... 212
MERHABA

WWE-RPG´ye Hoş Geldiniz
RPG´mizi Oynamak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız
En Yeni WWE-RPG
Triple H İçerde... 212
MERHABA

WWE-RPG´ye Hoş Geldiniz
RPG´mizi Oynamak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız
En Yeni WWE-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Yeni WWE-RPG

Türkiye'nin Eniyi WWE-RPG´si

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Triple H İçerde...

YazarMesaj
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

REP : 3

Triple H İçerde... Empty
MesajKonu: Triple H İçerde...   Triple H İçerde... EmptyCuma Ara. 17, 2010 6:09 pm

My Time Duyulur.Triple H ringe ilerler.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Durur ve etrafına bakınır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Apron'a çıkar ve o meşhur hareketini gerçekleştirir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ardından ringe girer.

Ringde taunt yapar

Konuşmaya başlar.
Merhaba Seyirciler Evet Anladığım Kadarıyla Beni Bu Ringde Özlemişsiniz Bende Sizi Özledim.Ama Şu An Bana Karşı Geliyorlar! Elbet Cezalarını Teker Teker Çekecekler . Bunlar Asla Cezasız Kalmaz Bunların Cezasını Ancak Ben Verebilirim Anlamışsınızdır . Artık Benim Gücümü WWE Alemi'Nin En Güçlüsü Triple H! Evet Yanlış Duymadınız Triple H !Evet Otalıkta Bazı Piskopatlar Var.Onlar Kendilerini Bir Kral Sanıyorlar Burda WWE Alemi'nde Tek Bir Kral Var O Da Gördüğünüz Gibi Triple H Diye Bağırır.Adeta Çılgına Döner.Evet Benim Rakibim Kim? Göremiyorum Ve Duyamıyorum?Yokmu Cesaretli Olan?Yokmu Cesur Olan ?Evet Galiba Yok . Bunu Tahmin Edebiliyorum Az Önce Dediğim Gibi Kral Benim Der Ve Bağırarak Ben Kralım Diye Bağırır. (5-10 Saniye Susar.)Konuşmaya Devam Eder Evet WWE Alemindeki'Piskopat Kendini Kral Zannedenler Gelinde Gücünüzü Görelim Burda Bağırıyorsunuz Maçlarda İcraat Yok Bunu Kafanıza Sokun Tek Kral Vardır Oda Triple H! Bunu Herkez En Kısa Sürede Anlıyacak!Siz Hala Orda Beni İzliyorsunuz Sadece Ordan Kral Gibi Konuşabiliyorsunuz Demi?He Öyle Değilmi?Siz Bunu Anlamasanızda Bunu O Küçük Ve Boş Kafanıza Ben Yerleştirmesini Bilirim.Anladınızmı?Tabikide Anlamadınız Eminim Şuan Boş Boş Konuşuyorsunuzdur Ve Ya Boş Boş İzliyorsunuz Öyle Değilmi Sevgili Seyirciler(Seyirciler Evet Diye Bağırır.)Bu Bir Gerçek Tabi Siz Anca Hayal Kurarsınız Ama Bu Bir Gerçekki Triple H Kral Der Ve Mikrofonu Yere Atıp Bir Cesurun Gelmesini Bekler.

Triple H İçerde...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Randy Orton İçerde..!
» Triple H
» Triple H Ringde
» Triple Shawn Tag Team
» Shawn'la Triple H Kavgalı.