En Yeni WWE-RPG
Triple H Ringde 212
MERHABA

WWE-RPG´ye Hoş Geldiniz
RPG´mizi Oynamak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız
En Yeni WWE-RPG
Triple H Ringde 212
MERHABA

WWE-RPG´ye Hoş Geldiniz
RPG´mizi Oynamak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız
En Yeni WWE-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Yeni WWE-RPG

Türkiye'nin Eniyi WWE-RPG´si

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Triple H Ringde

3 posters
YazarMesaj
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

REP : 3

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Triple H Ringde   Triple H Ringde EmptyPtsi Ara. 13, 2010 4:16 pm

Play The Game Duyulur Triple H Girşte Gözükür; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İplerde Muhteşem Tauntunu Gerçekleştirir; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe Girip Konuşmaya Başlar ; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Merhaba Parazitler (seyirciler yuhlar) Ne O Beni Gördüğünüze Sevinmediniz Mi?Doğru Ben Bir Kralım Ama Siz Sadece Bir Parazitsiniz (Triple H Kahkaha Atar)Ne O Ben Burda Randy ‘le Birleşip Tag Olmayı Düşünüyorum Yani WWE’Nin Der .Burda Şuan Artık Bu Ringte Bende Varım Yanlış Duymadınız Der Ve Randy Orton ‘U Çağırır.
Dashing One
Yeni Üye
Yeni Üye
Dashing One

REP : 0

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Triple H Ringde   Triple H Ringde EmptySalı Ara. 14, 2010 1:07 pm

Ve bir anda ''Whoa, you're always smoking mirror'' müziği duyulur Cody Rhodes aynasına bakarak muhteşem bir entrance yapar..

Ringe girmeden uzaktan Triple H ile konuşmaya başlar :

''Biliyor musun Triple H, ilk defa o koca aptal ağzını doğru açtın bu seyircilerin parazit olması hakkında doğru konuştun ama biliyor musun bir eksik daha var bu seyircilerde en az senin kadar tipsizler, kimse sana Randy'le tag olda demedi ve kral olduğunu söyledin sen mi kralsın ? Güleceğim hiç yoktu saçmalıyorsun'' der ve Triple H'den cevap bekler..
Shawn Micheals
Yeni Üye
Yeni Üye

REP : 0

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Triple H Ringde   Triple H Ringde EmptySalı Ara. 14, 2010 4:23 pm

Sex Boy Çalar Shawn Micheal Girişte Gözükür Cody e Bir Kızgın Bakış Atıp Hemen Ringe Girip Konuşmaya Başlar : Merhaba !Triple H Senle Tag Olmak İstiyorum Anlicağın WWE'Nin Kralı Olmamızı İstiyorum Ve Şu Aptalı Da Bir Benzetelim Nasıl Olur Bu Ahmak joober Bunu Kabul Edermi?
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

REP : 3

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Triple H Ringde   Triple H Ringde EmptySalı Ara. 14, 2010 4:26 pm

Evet Shawn Senle Hem TAG şampiyonu Hem DE WWE'Nin Kralı Olabiliriz Der Ve Beraber Code ' ye Bir Bakış Atarlar (Cody Tırsar)Ve Taunt Yapıp Ringi DX Theme Song Eşliğinde Terk Ederler.(DX kURULDU)

Triple H Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Deadman Ringde.
» Edge Ringde!
» Michelle Miccol Ringde!
» Triple H
» Triple H İçerde...