En Yeni WWE-RPG
The Deadman Ringde. 212
MERHABA

WWE-RPG´ye Hoş Geldiniz
RPG´mizi Oynamak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız
En Yeni WWE-RPG
The Deadman Ringde. 212
MERHABA

WWE-RPG´ye Hoş Geldiniz
RPG´mizi Oynamak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız
En Yeni WWE-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Yeni WWE-RPG

Türkiye'nin Eniyi WWE-RPG´si

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

The Deadman Ringde.

YazarMesaj
The Undertaker
Cezalı
Cezalı
The Undertaker

REP : 0

The Deadman Ringde. Empty
MesajKonu: The Deadman Ringde.   The Deadman Ringde. EmptyPerş. Ara. 16, 2010 12:07 pm

Graveyard Seremhon çalar.Undertaker görülür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ağır adımlarla ringe ilerler.

Ringe girer.Şapkasını çıkartır.

Taunt yapar.

Konuşur.

Cehennem size geldi ahmaklar! Undertaker geldi! Çoğunuz benim şuan bunak olduğumu düşünüyor ve bu ringe gelmiş ne palavra yapıyor diyorsunuzdur heralde.Öyle değilmi diğer güreşçiler! Benden korkmalısınız! Cehennem size geldi! Sizi yıkıp dağıtacağım ve World Heavyweight Champion olacağım! Anladınızmı ahmaklar! Korkun benden! Hepinizin kıçını tekmeleyeceğim! Hepiniz tabutunuza yaslanıp rahat rahat uyuyacaksınız! Ama sonsuza kadar! Sizin aciz ve sefil bedenleriniz benim karşıma çıkıp yalakalık yapacak kadar cesaretli değil! Benim gibi birinin önünde soytarılık yapacak gibi değil cesaretiniz! Sizin cesaretiniz yok! Ama benim cesaretim ise! Benim cesaretim herkezi tabuta tıkmaya yeterli! Ben burada bir seri yapacağım! Ve sizin aciz bedenlerinizi tabuta kapattığımda Kral Sensin! Diye bağıracaksınız! Ben ise keyifle sizin bağıracağınızı izleyeceğim.Ben kralım! Siz ise kralın önünde krala itaat etmeyen aciz ve korkusuz bedenli soytarılarsınız anladınızmı! Siz soytarısınız! Buraya gelip boşboş durup laflar atıp sonunda tabuta koyulacak kişiler! Buraya gelip bana palavra ve saygısızlık yapanların aciz bedenleri tabuta koyulacaktır! Bana saygılı olmalısınız soytarılar! Sizin benim gibi birinin karşısına çıkıp saygısızlık yapmaya hakkınız yok! Yoksa sizde gömülürsünüz benim tabutuma! Anladınızmı ahmaklar! Der ve seyirciler coşar.Hadi ahmaklar! Cesaretiniz varsa çıkın benim karşıma! Yalakalık ahmaklık soytarılık yapın! Hadi! Sizde tabuta koyulacaksınız! Bana saygısızlık edenlerin hepsi koyulacak! Ben kralım!

The Deadman Ringde.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Deadman
» Triple H Ringde
» Edge Ringde!
» Michelle Miccol Ringde!